afutbols.1s.lv

Tornado Bellamijs

Liverpool Manchester City spēlēja Anglijas līgas pusfinālā, kurā noskaidrojās, kurai komandai laimēsies spēlēt finālā ar Cardiff City. Pirmās spēles rezultāts, kas notika Manchesterā rezultāts 0:1 par labu Liverpool.

Liverpool Manchester Citu 2:2 (1:1). Vārtus guva: Džerards 41. minūte (11m sota sitiens), Bellamijs 74. minūte.  Manchester Citu labā vārtus guva: De Jongs 31. minūte, Džeko 67.minūte.

Liverpool: Reina, G.Džonsons, Škrel, Ager, Enrike, Adam, Hendersons, Džerards, Daunings, Kjuīts(Kerrols 91. minūte), Bellamijs(Kelly 88. minūte).
Manchester City: Harts, Ričards, Savičs(Aguero 46. minūte), Leskots, Koralovs, De Jongs(Džonsons 78. minūte), Zabalet, Barijs, Nasri, Silva, Džeko.

Bīdinājums: Džerards 7. minūte, Enrike 46. minūte - Koralovs 56. minūte.

Ar atšķirīgiem noskaņojumiem komandas devās uz šīm spēlēm. Iepriekšējā spēlē Liverpool zaudēja krīzi nomākošajai Bolton. Savukārt Manchester City grūtā spēle pēdējās minūtēs uzvarēja Tottenham. Reizēm gadās, ka pēc zaudējuma komanda mēdz saņemties un sagriezt visu kājām gaisā, tieši pirms Anglijas līgas kausa, lai reabilētos savu skatītāju priekšā.

Liverpool aktīvi sāka 1. puslaiku, no sākuma jau rādot apbižotajiem faniem, ka spēlētājiem uz šo spēli attieksme nopietna. Jau 5. minūtē Enrikei bija iespēja gūt vārtus. Sitiens bija 3 metru attālumā, bet kaut kā brīnumainā veidā Harts spēja reāģēt izglābjot komandu.Tomēr šī epizode nespēja pamodināt Manchester City spēlētājus , jo kādas 10. minūtes pa laukumu viņi pārvietojās kā miegainas mušas. Ne visi protams, bet lielākā daļa.

Kaut gan vienā brīdī Manchester City varēja pretendēt uz 11m soda sitienu, tomēr tiesnesis nesaskatīja pārkāpumu pret Džeko. Iespējams šī netaisnība uzkurināja Manchester City, kuri sāka palielināt apgriezienus uzbrukumā. Un tomēr viņi panāca taisnību, izvirzoties vadībā un panākot neizšķirtu divu spēļu summā.  Naidžels De Jongs kļuva par truimfatoru, iesitot vārtos golu, pēc izpildījuma tieši devītniekā.

Taisnības labad jāatzīmē, ka nedaudz minūtes līdz šim Bellamijs varēja izvirzīt vadībā Liverpool. Bet tikai Harta labā spēle glāba komandu no vārtu zaudējuma. Kad jau likās bumba būs vārtos, Džo labā reakcija glāba komandu. Liverpool pēc ielaistajiem vārtiem ar visiem spēkiem metās atspēlēties. Kaut gan Daunings no brīnišķigas situācijas nespēja gūt vārtus, tomēr tas no 11 metru soda sitienu punkta izdevās Džerardam.

Ar uzbrukumiem otro puslaiku iesāka Liverpool. Tikai atkal labā Harta spēle ļāva nezaudēt vārtus Manchester City. Kad jau likās viss bumba iet vārtos, Džo parāīja brīnumeakciju. Bet kā saka veca futbola patiesība, neiesitīsi tu ........Samaksāja Liverpool par nerealizētajiem momentiem. Vienīgais normālais Manchester City uzbrukums beidzās ar vātu guvumu. Aleksandrs Koralovs izrāvās pa flangu un izšāva uz soda laukuma pusi. Bet tur vislabāk nospēlēja Džeko apsteidzot visus un izvirzoties vadībā.

Bet Liverpool bija šodien neapturama. Pēc nedaudz minūtēm "sarkanie" izspēlēja skaistu kombināciju. To ar precīzu sitienu pabeidza Bellamijs. Un atkal viss apgriezās kājām gaisā. City derēja tikai uzvara divu spēļu summā.

Laiks gāja un smiltis arī bira laika pulkstenī. Manchester City metās uz priekšu un centās ar visiem spēkiem iesist tik nepieciešamos vārtus, bet epizodes priekš to gūšanas bija maz. Pats galvenais Manchester City nespēja neko realizēt. Aizsargi nedeva iespējas gūt vārtus. Liverpool nospēlēja neizšķirti un ir Anglijas kausa finālā, kur tiksies ar Cardiff City, un viņiem ir visas iespējas, lai iegūtu šo trofeju.
Komentāri (0)  |  2012-01-26 13:49  |  Skatīts: 841x         Ieteikt draugiem       TweetMe