afutbols.1s.lv

 

Lieliska spēle


 Spēle Manchester City un Totenham. Abas komandas ir pirmajās rindās. Manchester City virzās uz mērķi, uzvarot kārtejo konkurentu. 

91. minūtē Harts bezspēkā nokrita uz savu vārtu līnijas. Defo sita no Beila piespēles, bet nevarēja trāpīt tukšā vārtu stūri. Pēc trīs minūtēm tas pats Anglijas izlases vārtsargs čerāpus sekoja līdz Ballotelli darbībai. Itālis realizēja 11m soda sitienu, ko pats nopelnīja. Tā vietā lai būtu uzvara par labu Totenham, iznāva līdera uzvara 3:2. Paši sev atveda problēmas. Paši ar tās varonīgi risināja, bet Balotelli rāpīja mērķī.

Par varoni pēdejā epizodē kļuva Balotelli. Bērnībā Bolotelli gribēja spēlēt komandā, kurā spēlēja Tevez, bet itālietim atšķirībā no Tevez pietiek profesionālisma, lai ietu uz maiņu no rezervistu soliņa. Diez vai var teikt, ka Balotelli Jaunajā gadā ir uzdāvinātas pieauguša vīrieša smazenes - bet jāatzīst, ka uz laukuma futbolists nes rezultātu.

Spānis Dāvids Silva nodrošināja Manchesteriešiem pirmo golu. Viņš ar sita stūra sitienu, pēc kura Leskots ar bumbu iekrita aiz vārtu līnijas. Pārkers sargāja lielo Džoelu? Tas jau ir jautājums pie Totenham aizsargiem. Komanda labi izskatās aizsardzībā, bet šoreiz sev izdomāja divas pozicionālas kļudas. Spēles beigās Kings nevarēja nospēlēt labāk, kā trāpīt pretiniekam pa kājām, tā nopelnot 11m soda sitienu. Balotelli 11m soda sitiens nebija labs, Frīdels gandrīz izvilka 11m soda sitienu, kā mācēja, bet šajā vakarā Manchester City guva par vieniem vārtiem vairāk.

Mazliet žēl Rednappu un viņa komandu. Cik skaisti sāka spēlēt, kad bija zaudētāji. Sākumā divreiz palaida priekšā pretiniekus. Norādīšu, ka acīm redzamas kļūdas Manchester City pieļāva ne tikai aizsardzībā. Paskatīsamies otros vārtus. Kur atrodas Beils sitiena brīdī? Pareizi, tieši tur, kur Jaja Tūrs labo savu partneru kļūdas. Un pretuzbrukums ar kuru sākās šis stāsts, arī sākas no šīs zonas. Milners un Barijs māk spēlēt centrā. Bet viņu pienākumi atšķiras no Turē pienākumiem. Negribās norādīt uz Turē(spēlē Afrikas Nāciju kausā) spēku, bet viņš māk nospēlēt dziļāk un tīrāk. 

 Spēlē, kura beidzās ar rezultātu 3:2 reti kad ir acīmredzams uzvarētājs. Tāpēc Rednappam nav ko noskumt, ir jānoskaņojas uz trijnieku. Harijam ir labs sastāvs. Viņam shēmās ir vieta ļoti spožiem spēlētājiem, kā Beils. Iespējams velsietim par ātru pārcelties uz kādu lielāku klubu, bet redzams aug augstas klases futbolists. Garets Beils iesita brīnišķīgus vātus zem vārtu pārlikņa. Mazliet nepaveicās, jo sezonas līderim ar nervem viss kārtībā. Cik reižu nav bijis, ka uzbrucēji izšķirošos brīžos ir situši garām 11m soda sitienus. Balotelli iesita, kā treniņā. Ja Manchester City uz rezeristu soliņa sēž tāds futbolists, kā Balotelli, tad viņi var kļūt par Anglijas čempioniem.
Komentāri (0)  |  2012-01-24 11:58  |  Skatīts: 695x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ