afutbols.1s.lv

Arsenal - Manchester United 1:2

Spēle Manchester United Arsenal beidzās ne par labu Londonas klubam. Arsenal spēli sāka spēcigi vairāk pateicoties 18 gaīgajam Arsenal debitantam Aleksam Oksleidam - Čamberlainam. Pamazām Manchester United pastiprināja presingu un panāca savu puslaikā pirmajā pieliktajā minūtē. Raijans Gigzs no kreisās puses centrēja bumbu uz tālāko vārtu pārlikni vārtiem, un Valensija ar galvu cauršāva Ščasniju(Arsenal vārtsargu). Otrajā puslaikā kanorieriem bija momenti, kā izlīdzināt rezultātu - vārtu momenti bija gan Van Persijam, Ramzi, Rosickim, gan jaunajam Aleksam, tā var arī ielaist, Pēram Metezaheram nācās glābt komandu izsitot bumbu no vārtu līnijas pēc Danija Velbeka sitiena. Divdesmit minūtes līdz beigu signālam Arsenal tomēr izlīdzina  rezultātu - vārtus guva Van Persijs no gudras Aleksa Oksleida Čemberlena piespēles. Pēdejā maiņa pret Aršavinu izsauca neapmierinātību no līdzjutēju puses. Un viņi izrādījās pareizi, tieši Aršavinu kā zēnu apspēlēja Valensija 81. minūtē. Valensija izspēlēja sieniņu ar Paku un atdeva piespēli Velbekam, kurš pielika punktu spēlei 2:1. United iegūst 3 punktus, kamēr pretinieks Arsenal atrodas 5 punktu attaalumā no Čempionu Līgas zonas.
Komentāri (0)  |  2012-01-23 09:45  |  Skatīts: 1227x         Ieteikt draugiem       TweetMe