afutbols.1s.lv

 

Kenijs Daglišs piedraudēja spēlētājiem ar atlaišanu


 Pēc zaudējuma izbraukumā Bolton ar rezultātu 1-3, Liverpool galvenais treneris Kenijs Daglišs stingrā manierē kritizēja savus spēlētājus. Piedraudēja šķirties ar tiem, kas nebūs sapratuši mācību no šīs spēles.

Sestdien sarkanie cieta graujošu zaudējumu no komandas, kam draud izkrišanas no premjerlīgas. Vienīgais pozitīvais moments Dagliša komandā bija Belamija gols. Šis gols ne uz ilgu laiku deva cerību uz pozitīvu rezultātu, bet tā tika izsēta.

Pēc trenera viedokļa viņa spēlētāji nespēja pareizi noskaņoties šai spēlei. Daglišs uzskata, ka viņa komanda sniedz mācību stundu, no kuras jāgūst attiecīga mācība. Ja kādam tas nebūs pa spēkam, tad tādi neciena Liverpool tradīcijas un nav cienīgi aizsargāt Liverpool krāsas.

"Nedomāju, ka mēs pareizi noskaņojāmies, un nedomāju, ka mēs pastrādājām, kā vajag."

Pamatos mūsu futbola klubam ielikta cieņa pret citiem cilvēkiem, un mūsu filozofija beidzās ar to, ka pats galvenais mačs tā ir nākamā spēle, nevis tā, kas notiks pēc vienas vai divām spēlēm.

"Ja spēlētājiem bija vajadzīga mācību stunda, tad viņi to šodien dabūja. Ja viņi domā, ka jebkurā laikā var pielikt rezultātam, tad tas ir par maz, un tas nekādies neatbilst pretinieku pašatdevei."

"Ja spēlētājiem izdosies mācību gūt, tad labi. Mēs pat necentāmies uz kaut ko pretendēt šajā spēlē, tikai tāpēc, kā spēlēja pretinieks. Mums jābūt pārliecinātiem, ka nākotnē nekas tāds neatkārtosies. Tajā visā slēpjas mūsu uzdevums."

Mēs jau 4. minūtē ielaidām golu. Pirms jau iešanas laukumā jāpārliecinās, ka mēs esam gatavi mačam. Nedomāju, ka mēs šodien bijām gatavi. Tieši tāpēc gadījas ātrs gols.

"Šajā klubā nekad nav bijis vietas tiem, kas neciena citus cilvēkus. Ja tiešām problēma ir tajā apstāklī, ka kāds šo spēli neuzskatīja par pietiekami nopietnu, kā nākamo, tad viņam nav vietas klubā. Galvenais izbēgt atkārtojumu tam, kas notika šodien", paziņoja Daglišs intervijā pēc spēles. 
Komentāri (0)  |  2012-01-22 18:05  |  Skatīts: 711x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ