afutbols.1s.lv

 

22. janāris: Arsenal - Manchester United


 Van Persijs Arsenal komandas kapteinis:"Degam ar vēlēšanos atriebties par iepriekšējo zaudējumu 2:8. Kapteinies Van Persijs padalījās ar domām par svētdien gaidāmo spēli Arsenal - Manchester United, uzsverot, ka viņa komanda deg nepacietībā atriebties par lielo zaudējumu iepriekšējā spēlē 2:8. Atgādināsim, ka vāji no traumām Arsenal komanda zaudēja Anglijas premjerlīgas 3. kātas spēlē 2:8. Spēle notika Manchester United mājvietā Old Trafford.

"Protams tas kas notika spēlē 1. aplī - ļoti laba motivācija pirms šodien notiekošās spēles. Nekad agrāk es neesmu zaudējis ar tādu rezultātu un degu nepacietībā atriebties. Mēs visi nopietni trenējamies un gatavi spēlei. Manchester United slavena ar to, ka sev grūtos brīžos spēj labi nospēlēt principiālās spēlēs. Vienu vārdu sakot mūs gaida interesanta spēle", Arsenal mājaslapa komentē Van Persija teikto. 

Manchester Unitd galvenais treneris paziņoja, ka Arsenal ir viena spēlētāja komanda, vajag tikai neitralizēt Van Persiju, un Arsenal nesagādās nekādas problēmas.

"Uzdevums  sastāv no tā lai neitralizētu Van Persiju. Apstādināsi viņu, apstādināsi Arsenal. Sezonas gaitā viņš  demonstrē vienreizēju sniegumu, bet viņu vārtu statistika runā pati par sevi. Ceru, ka viņš nepapildinās statistiku šās nedēļas beigās."

"Arsenal uz viņu balstās tāpat, kā Barselona uz Messi. Ja izdodas apstādināt Messi, tad Barselona ir pavisam citāda komanda. Apstādināsi Krištianu Ronaldu un Real pavisam cita komanda."  

"Labākās komandas vienmēr savā satāvā tur tādu spēlētāju, kas var vienatnē mainīt spēles gaitu. Manchester City ir Davids Silva, Chelsea daudzus gadus ir balstījusies uz Didjē Drogba."

 Atceros, ka paši interesējamies par Van Persiju. Mēs devāmies skatīties viņu, kad viņam bija jāspēlē Hereven rezervēs. Mēs bijām ļoti ieinteresēti, bet Van Persijs toreiz slikti nospēlēja. Vai nu viņš tika noraidīts, vai samainīts īsti neatceros."

"Galu galā mēs nolēmām nepirkt viņu. Mēs nespējām saskatīt viņu, kā arī Arsenal bija tuvāk līguma parakstīšanai ar viņu. Līdz ar ko viņi ieguva savā sastāvā lielisku spēlētāju," The Guardin intervijā norāda Fergusons. 
Komentāri (0)  |  2012-01-22 14:22  |  Skatīts: 666x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ