afutbols.1s.lv

 

Chelsea nespēj apspēlēt Norwich


 Londonieši pazaudēja divus svarīgus puntus spēlē ar Lamberta vadīto Norwich.

Ņemot vērā, ka Chelsea konkurenti rīt spēlē savā starpā, viņiem radās iespēja uzlabot savu situāciju tabulā. Chelsea izbraukumā spēlēja ar Norwich, Anglijas premjerlīgas jauno komandu, kuri spējuši pirmajā aplī pabojāt nervus premjerlīgas vecajām komandām. Spēlei beidzoties Norwich ieņem 9. vietu , par Eiropas kausiem, protams klubā nesapņo, bet var justies stabili, no premjerlīgas ārā jākrīt nebūs.

Aristokrātu rindas pametuši Didje Drogbā un Salomon Kalu, kuri ir devušies uz Afrikas Nacionālo kausu. Iespēju uzvarēt ciemiņiem bija ļoti daudz, bet labi spēli aizvadīja Norwich vārtsargs Raddi. Un dažās epizodēs banāli Chelsea pievīla precizitāte. Ļoti labu iespēju spēles beigās neizmantoja Fernando Torres - Bosingva no labās puses atdeva piespēli uz centru, spānis be traucējumiem sita no 6 metriem, bet netrāpīja brīvā vārtu stūrī.

Vēl attiek atcerēties Norwich vārtsarga dažus bumbas ķērienus spēles gaitā - it sevišķi no Torres un Matas. Nando neslikti deva piespēles ārpus soda laukuma pirmā puslaika vidū - Džons ar pirkstu galiem izsita bumbu autā uz stūri. Matam radās izdevība uzreiz pēc augstāk minētā Torresa momenta. Huan izskrēja uz tikšanos ar pretinieku vārtsargu pēc Sturiģa piespēles, sita zemu, bet panāca tikai stūra sitienu.

Nesēdēja tikai aizsardzībā Norwich, vismaz sākotnējo 60 minūšu laikā. Čehs nevar palielīties, ka būtu glābis komandu, drīzāk vainot sevi var Norwich spēlētāji. Holts un Pilgtingtons bija aktīvākie Norwich sastāvā. Entonijs vēl arī aizsardzībā uzspēja palīdzēt - pirmā puslaika beigās viņš izmaisīja Maludā veiksmīgi pabeigt Torres satienu uz vārtiem pie vārtu līnijas. Francūzis parādījas laukumā līdz pārtraukumam, pateicoties tam, ka traumu guva Lampards. Lamarda aiziešanu nevarētu nosaukt par vienu no iemsliem dēļ Chelsea neveiksmēm tieši pie uzbrukuma nobeigumiem. Kaut gan standartsituācijas viņš izpildīja asi.

Līdz ar ko no Totenham Chelsea atpaliek par 5 punktiem - ko gan vēl teikt par līderiem. Kaut gan rīt Manchester City pieņem Totenham, līdz ar ko pilnīgi iespējams Totenham lielā atrāvienā izrauties neizdosies.

Norwich Chelsea 0:0.

Norwich: Raddi, Hoton, Uitbrets, Aijala, Martins, Džonsons, Sermats(Benets 90.), Pilkingtons, Fokts, (Krofts 79.), Morissons(Džeksons 79.), Holts.

Chelsea: Čehs, Bosingva, Terri, David Luiz, Kouls, Ramirez, Lampards(Maluda 37.), Mereileš(Esjēns 79.), Mata, Sturidžs, Torres(Lukaku 79.). 
Komentāri (0)  |  2012-01-21 18:26  |  Skatīts: 644x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ