afutbols.1s.lv

 

Arsens Vegners žēlojas par tiesnešu sazvērestību


 Arsens Vegners Arsenal treneris uzskata, ka Arsenal visvairāk cieš no tiesnešu kļūdām. Par vainīgiem pēdejās divās spēlēs pret Swansea un Fulham Vegners uzskata tieši tiesnešus. Ne labāka noskaņojumā pirms spēles savā laukumā pret Manchester United, ru tiesās Maiks Dīns. Kanonieri nav uzvarējuši pēdejas 10 spēles pēc kārtas, kuras tiesājis tieši Dīns. 

"Es domāju pēdejā laikā tieši visvairāk cieš Arsenal. Mums neveicas ar tiesnešu lēmumiem. Tā bija ar Swansea un Fulham. Pret mūsu vārtiem tika nozīmēts 11m soda sitiens, nevar saprast, kur tiesnesis to saskatīja. Kā jau teicu pēc spēles tā bija veiksmīga simulācija."

"Mačā ar Fulham mēs nedabūjām 11m soda sitienu pret Žervinjo - tā mēdz notikt, bet pēdejās divās spēlēs tas notika tieši pret mums. Mēs gribam, lai tiesneši tiesātu pareizi. Nedaudzi cilvēki ir saskaitījuši, ja nebūtu vienas otras kļūdas pret mums, mēs būtu otrie, bet tā mēs ieņēmām tikai ceturto vietu. Mēs atrastos tikai divu punktu attālumā no līdera."

"Vieneiz Piresam izdevās apmānīja tienesi, un nepamatoti nopelnīt 11m soda sitienu pret Portsmutu. 6 mēnešus šis notikums neatstāja avīzes. Kad nokrita Natan Daiers, neviens neteica ne vārda. Ja nevienu neinteresē Daiera simulācija, tad kāpēc Piresa simulācija pilna ar avīzēm?"

"Katrai komandai ir par ko pažēloties. Tāda ir spēles īpašība, bet tā neatbrīvo tevi no atbildības par zaudējumu. Ja kādreiz tu vadīsi un trenēsi futbola komandu, tad jutīsi to pašu ko es", citē Vengeru Daily Minor. 
Komentāri (0)  |  2012-01-21 16:38  |  Skatīts: 606x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ